YIGIT TECHNOLOGY

Kalite Politikamız

Kalite politikamızın amacı, firma personelimizle birlikte müşterilerimizi memnun etmek için benzersiz ve kaliteli ürünleri en iyi şekilde müşterilerimizin kullanımına sunmaktır. Bu nedenle kalite yönetim sistemimizi geliştirmek ve personelimizi sürekli modern bir şekilde eğitmek için çaba göstermekteyiz.

Fikriniz Bizim İçin Önemli

Müşteri gereksinimleri önce gelir. Kalite konusunda müşterilerimizden gelen geri bildirimler önemlidir. Bunları dikkate alır ve müşteri ihtiyaçlarına uygun fayda sağlayacak çözümler sunarız.

Müşteri İlişkileri

Hem müşterilerimiz hem de tedarikçilerimiz ile iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz. Memnuniyet bizim için önemlidir. Sağlıklı iletişim sağlıklı iş ilişkileri sağlar.

Yenilik

Daima yenilikçi bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz. En yeni teknolojiler hem takip eder hem de AR-GE ekibimiz ile yeni teknolojiler geliştirip müşterilerimize sunarız.

Takım Çalışması

Çalışanlarımız birbirlerinie tamamlayacak ve açıklarını kapatacak şekilde programlı olarak çalışır. Müşteri ihtiyaçları göz önünde bulunduralarak bu organizasyon optimize edilir.

Süreç Yönetimi

Üretim süreci ve zamanında teslimat önemlidir. Bu nedenle üretim planlamasını bir ay önceden oluştururuz. Sezonluk iş yoğunluğu istatistik birimimiz tarafından hesaplanır ve buna göre iş programlaması yapılır.

Personel Eğitimi

Üretim sürecinin en önemli unsuru personeldir. Personelimizin eğitim ve gelişimine önem veriyoruz. Her yıl personelimizi eğitip aynı zamanda doğa etkinlikleri düzenleyerek stresten uzak kalmalarına destek oluyoruz.