BİZ KİMİZ?

YIGIT TECHNOLOGY BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD ŞTİ

Alanında uzman ekibimizle sizlere destek sunmak için hizmetinizdeyiz.

YIGIT TECHNOLOGY, Özellikle endüstriyel tabanlı kurumsal çözümler sunmakla birlikte ana faaliyet alanı Sunucu, İş istasyonu ve Depolama Sistemleridir. Dünyanın en büyük markalarından biri olan ASUS’ un Sunucu ve İş İstasyonu ürün grubunda bayrağını taşıyan firmamız, teknik deneyimini marka kalitesi ile birleştirerek başarılı sistemler sağlamaktadır. Bu tecrübeyi üreticisi olduğumuz tescilli markamız HTBOX ile benzersiz ve esnek çözümler sağlayarak taçlandırmaktayız. Türkiye genelindeki yaygın bayi ağımız ile satışını yaptığımız sistemleri tüm kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurumlara ulaştırmaktayız.

Yüksek teknoloji ürünlerinin tedariğini sağlayan YIGIT TECHNOLOGY, teknolojinin yöneldiği Bulut Sistemleri alanında faaliyet ve yatırımlarını arttırmaktadır. Yapay zekânın hayatımızın her alanına girdiği dönemde, yüksek performanslı hesaplama sistemleri ve nesnelerin interneti olarak adlandırılan IOT ürünlerinde de güçlü çözümler sunulmaktadır. Zor hava ve saha şartlarında çalışabilen endüstriyel fansız bilgisayarlarda faaliyet alanımız içindeki diğer ürün gruplarındandır. Tüm bu uygulamaların yedeklenmesi ve paylaşılması gibi ihtiyaçlarda ise NAS ve SAN Depolama Sistemleri de sağladığımız çözümler arasında yer almaktadır.

Satışı yapılan tüm bu ürün grupları için, satış öncesi proje desteği ve satış sonrası teknik destek hizmetleri sorunsuz sağlamaktadır. Kalite ve performanstan ödün vermeden sağlanan sistemler, kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmaktadır. Ürün kalitesini, hizmet ve teknik destek anlayışı ile birleştirdiğimizde, müşteri memnuniyeti ön planda keyifli ve sorunsuz bir uygulamayı sizlerle buluşturmaktayız.

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızdaki ürünlerle, ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun olan sistemlerin sağlayıcısı olmak ve yükselişine hızla devam eden bir firma olarak kaliteli ve sizi düşünen çözümler sunmaya devam etmektir.

Misyonumuz

Değerli müşterilerimiz ve ürünlerimize ilgi duyan kesimleri hizmet kalitemiz ile bir araya getirip, hep birlikte fayda sağlamak. Müşteri memnuniyetini en üstte tutmak. En güvenilir hizmeti sunmak.

Kalite Prensibimiz

Müşterilerimizi memnun etmek için benzersiz ve kaliteli ürünleri en iyi şekilde müşterilerimizin kullanımına sunmaktır. Kalite yönetim sistemimizi geliştirmek için personelimizi sürekli modern bir şekilde eğiterek çaba göstermekteyiz.

Yüksek Performanslı Endüstriyel Sistem Çözümleri

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz konusunda bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.